Potní chýše 12. března

Potní chýše je rituál převzatý od původních obyvatel severní Ameriky. Dokáže být velice silným obřadem čištění na všech úrovních. Pročišťuje tělo, mysl, srdce, duši i ducha. Pomáhá nám se zvědoměním našeho aktuálního stavu i orientací na to, co si do i od života přejeme. Pokud s námi na potní chýši pojedete poprvé, přečtěte si, jak potní chýše probíhá.

Kdy?

V sobotu 12. března od 9:30 hodin.

Kde?

V areálu Lesní školky v Mokrovratech. Místo na mapě je označeno zde. Máme k dispozici zázemí v podobě Jurty (kde se dá ve spacáku přenocovat za 150 Kč).
V lesní školce se ve všední den zdržují děti. Proto jsme k prostoru obzvláště ohleduplní a dáváme pozor na čistotu. Ze stejného důvodu není vhodné brát s sebou zvířata, a pokud je s sebou vzít musíte, je lepší je ohlídat a opravdu po nich uklízet…

Co s sebou?

Oblečení do potní chýše: pro muže šortky, bermudy, trenky, případně tričko, pro ženy dlouhé šaty nebo sukně a tričko (zakrytá od ramen pod kolena). Vše z přírodních materiálů, např. bavlna. Hodí se také dva ručníky, jeden do potní chýše a druhý na osušení.
Dále pracovní oblečení, ve kterém můžete pomoci s přípravou dřeva, k ruce může přijít i čelovka, zavírací nůž, miska a hrníček. Pokud budete přespávat karimatka a spacák a stan se třeba také hodí.
Pití a jídlo na oběd, svačinu, snídani (před obřadem je dobré jíst jen lehce). Po rituálu pak probíhá společná hostina z dobrot, které přivezeme. Vítány jsou ovoce, ořechy nebo něco, co sami připravíme.

Co je ještě dobré vědět?

Pokud trpíte nějakými zdravotními či psychickými problémy, konzultujte s námi prosím svou účast předem.
Před obřadem je dobré po 4 dny nepít alkohol, neužívat omamné látky a pokud možno vyhnout se i sexu.
Pokud chcete dosáhnout většího účinku, můžete se před obřadem postit. Do potní chýše se vstupuje nalačno nebo jen po lehčím jídle.
Potní chýše se v „našem“ podání může účastnit i žena v menstruačním období – je však potřeba dodržet důležitá opatření a pravidla – proto se prosím zmiňte před obřadem průvodcům.

Jaká je cena?

Potní chýše je velmi silný, očistný rituál, který je náročný na přípravu, čas a energii. Proto navrhujeme rozdělení na dvě části. První část – která kryje všechny náklady: za pronájem místa, nákup či přípravu dřeva, bylinek a pryskyřice, čas na přípravu a dopravu průvodců, příprava a doprava speciálních kamenů, tvorba a údržba webových stránek… Tedy to co není moc vidět, ale kdyby to nebylo nemůžeme do prostoru vůbec vstoupit…. A druhou část, ta je zcela na Vás – jak oceníte naši práci, doprovázení a podporu rituálem…

První část – náklady …. 900,-Kč/Osoba

Druhá část – ryze dobrovolná: …. ohodnocení Vaší spokojenosti. Náš přínos pro Vás….

+ další část za přespání v jurtě za 150,- / osoba ve vlastním spacáku na vlastní karimatce.

Přihlášení

Přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.