Potní chýše 28. ledna (pro muže)

Potní chýše je rituál inspirovaný původními obyvateli severní Ameriky. Dokáže být velice silným obřadem čištění na všech úrovních. Pročišťuje tělo, mysl, srdce, duši i ducha. Pomáhá nám se zvědoměním našeho aktuálního stavu i orientací na to, co si do i od života přejeme. Pokud s námi na potní chýši pojedete poprvé, přečtěte si, jak potní chýše probíhá.

Kdy?

V sobotu 28. ledna 2023 od 09:30 hodin. Potní chýše je rituál a neřídí se pevným časovým harmonogramem. Konec očekáváme v pozdních večerních či nočních hodinách.

Kde?

Mikulášovice okres Děčín. Po registraci obdržíte přesnou adresu.

Co s sebou?

Oblečení do potní chýše: šortky, bermudy, trenky, případně tričko. Vše z přírodních materiálů. Využijete také dva ručníky, jeden do potní chýše a druhý na osušení. Dále si s sebou přibalte pracovní oblečení pro pomoc s přípravou dřeva, zavírací nůž, misku a hrníček, případně příbor, termosku, čelovku. Na místě není žádné zázemí, proto si s sebou vezměte vhodné oblečení na celodenní pobyt venku. Pokud budete chtít na místě přespat, hodí se Vám stan, karimatka a spacák.
Rovněž si s sebou vezměte pití a lehké jídlo na oběd či svačinu (před obřadem je dobré jíst jen lehce). Po rituálu pak probíhá společná hostina z dobrot, které přivezeme nebo připravíme. Vítány jsou ovoce, ořechy nebo něco, co sami připravíme.

Co je ještě dobré vědět?

Obřad potní chýše má i své kontraindikace. Není vhodný pro osoby s kardiovaskulárními chorobami (arytmie, kornatění tepen, vysoký krevní tlak, trombóza a další), psychickými poruchami (včetně užívání psychofarmak), nebo při těhotenství.
Pokud máte výše uvedené zdravotní obtíže, prosím kontaktujte mě.

Před obřadem je dobré po 4 dny nepít alkohol, neužívat omamné látky a pokud možno se vyhnout i sexu.
Chcete-li dosáhnout většího účinku, můžete se před obřadem postit. Do potní chýše se vstupuje nalačno nebo jen po lehčím jídle.

Jaká je cena?

Cenu máme složenou ze dvou částí.

První část: náklady (dřevo, bylinky, doprava, pronájem) – 1000, Kč/účastník

Druhá část: dobrovolná – ohodnocení dle vaší spokojenosti, přínosu

Přihlášení

Přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.