Potní chýše 4. prosince

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Potní chýše je rituál převzatý od původních obyvatel severní Ameriky. Dokáže být velice silným obřadem čištění na všech úrovních. Pročišťuje tělo, mysl, srdce, duši i ducha. Pomáhá nám se zvědoměním našeho aktuálního stavu i orientací na to, co si do i od života přejeme. Pokud s námi na potní chýši pojedete poprvé, přečtěte si, jak potní chýše probíhá.

Kdy?

V sobotu 4. prosince od 9:30 hodin. Konec očekáváme v pozdních večerních či nočních hodinách.

Kde?

V areálu Lesní školky v Mokrovratech. Místo na mapě je označeno zde. Máme k dispozici zázemí v podobě Jurty (kde se dá ve spacáku přenocovat za 150 Kč).
V lesní školce se ve všední den zdržují děti. Proto jsme k prostoru obzvláště ohledupní a dáváme pozor na čistotu. Ze stejného důvodu není vhodné brát s sebou zvířata, a pokud je s sebou vzít musíte, je lepší je ohlídat a opravdu po nich uklízet…

Co s sebou?

Oblečení do potní chýše: pro muže šortky, bermudy, trenky, případně tričko, pro ženy dlouhé šaty nebo sukně a tričko (zakrytá od ramen pod kolena). Vše z přírodních materiálů, např. bavlna. Hodí se také dva ručníky, jeden do potní chýše a druhý na osušení.
Dále pracovní oblečení, ve kterém můžete pomoci s přípravou dřeva, k ruce může přijít i čelovka, zavírací nůž, miska a hrníček. Pokud budete přespávat karimatka a spacák.
Také pití a lehké jídlo na oběd či svačinu (před obřadem je dobré jíst jen lehce). Po rituálu pak probíhá společná hostina z dobrot, které přivezeme. Vítány jsou ovoce, ořechy nebo něco, co sami připravíme.

Co je ještě dobré vědět?

Pokud trpíte nějakými zdravotními či psychickými problémy, konzultujte s námi prosím svou účast předem.
Před obřadem je dobré po 4 dny nepít alkohol, neužívat omamné látky a pokud možno se vyhnout i sexu.
Pokud chcete dosáhnout většího účinku, můžete se před obřadem postit. Do potní chýše se vstupuje nalačno nebo jen po lehčím jídle.
Potní chýše se v „našem“ podání může účastnit i žena v menstruačním období – je však potřeba dodržet důležitá opatření a pravidla – proto se prosím zmiňte před obřadem průvodcům.

Jaká je cena?

Potní chýše je velmi silný, očistný rituál, který je náročný na přípravu, čas a energii. Proto navrhujeme rozdělení na dvě části. První část – kryje všechny náklady: za pronájem místa, nákup či přípravu dřeva, bylinek a pryskyřice, čas na přípravu a dopravu průvodců, příprava a doprava speciálních kamenů, tvorba a údržba webových stránek… Tedy to co není moc vidět, ale kdyby to nebylo nemůžeme do prostoru vůbec vstoupit…. Druhá část, je zcela na Vás – jak oceníte naši práci, doprovázení a podporu rituálem… Možná je to hodnota Vašeho času, který věnujete sami sobě…. A dále navíc pro ty, kteří chtějí přespat, (ve vlastním spacáku, na vlastní karimatce) za přespání v jurtě – 150,-/ osoba/noc

První část – náklady …. 900,- Kč/ osoba

Druhá část: …ohodnocení Vaší spokojenosti

+ za případné přespání v Jurtě : 150,- Kč/osoba / noc

Přihlášení

Přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.