Tajuplná síla proměny – průchod labyrintem

Hermann Kern: „V labyrintu se člověk neztratí, v labyrintu se člověk najde.“

Termín: 25.6.2022 odpoledne od 14 hod.

Místo: areál lesní školky, Mokrovraty u Dobříše

Cena: čistě na vašem uvážení

Provází: Emil Melichar Výborný a Pavla Sakařová

Odpolední sebepoznávací setkání

V čase letního slunovratu mají měsíce jasnou a zářící energii léta, přesně směrovanou a zacílenou vzhůru k povrchu a ke slunci. Příroda je v plné síle, ukazuje všechny barvy a vůně, dny jsou nejdelší z celého roku a proto můžeme být venku, v přírodě do pozdních večerních hodin, potkávat se při různých příležitostech se známými a přáteli.

To, co se děje okolo nás, se odehrává i uvnitř nás.

Přijměte proto pozvání a pojďte s námi v této době projít labyrintem, v jeho středu zapálit světlo našeho pomyslného vnitřního světa a vynést ho na povrch, do světa vnějšího.

Labyrint vypadá na první pohled jako bludiště, ale má jen jednu klikatící se cestu, která končí ve středu. Někdy je putující skoro ve středu labyrintu a za chvíli zase putuje po jeho vnějším okraji. Po nějakém čase, když s tím již skoro nepočítá, se najednou ocitne uprostřed. Zapálí si své světlo a obrátí se na cestu zpět. Klidný krok při procházení uklidní dech a pomůže mu soustředit myšlenky na záměry, se kterými do labyrintu vstupoval.

V Mokrovratech se nejprve naladíme v kruhu při meditaci a zvuku bubnu na sebe a na své otázky a záměry a pak budeme procházet zjednodušeným labyrintem – spirálou.

Přihlášení

Přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.