Výdech… 🔥 Ohňové setkání

VÝDECH… … odcházení…  …opouštění…

Při každém výdechu se programujeme se na to, co chceme, aby od nás odešlo, co už v životě mít nechceme, nebo čím být nechceme. Děkujeme tomu co odchází, jsme vděční, že nás to naučilo, posunulo. Oheň má moc nám k tomu dopomoci.

Sedět u Ohně znamená umět být sám sebou, nebo i sám se sebou, přijímat se, tzn. nenadávat si za něco so se nám nepovedlo. Zvědomovat si přítomnost – tady a teď. Odpovědně nahlížet do svých myšlenek, pocitů a svědomí. Pojďme se společně zamyslet nad tím, co už v životě nepotřebujeme, nechceme. Jaké myšlenky nebo dokonce osoby už dále nechceme s sebou dál životem “táhnout”.

Večerem provází: Emil Melichar Výborný

Období bez Ohně nás opustí 4. 6. v 18hod. v parku na Solidaritě, ulice Brigádníků, Strašnice   -(tram Zborov-Strašnické divadlo)   50.0743331N, 14.5000911E 

Budeme stát/sedět okolo ohně, meditovat, sdílet. Volte oblečení vhodné ven a něco na sezení k ohni, případně svačinu/ něco k pití. 

Na tomto ohni nebudeme připravovat nic k jídlu.

Konec očekáváme okolo 21h.

Prosím, pejsky nechte doma, přijďte včas a vypněte mobil.

Ohňová setkání jsou pojata jako kruhová, proto není možné narušovat rozběhlý kruh pozdním příchodem, drnčícím telefonem či halekáním na pejska!

Cena: 300,-/osoba

Přihlášení: Není potřeba se hlásit, prostě přijďte.