Výdech… 🔥 Ohňové setkání

Druhým, Ohňovým tématem bude VÝDECHodcházení… ..opouštění.. ..smíření..

Protože jsme v polovině mezi ouplňkem a novem, programujeme se na to, co odchází, co nás opouští… Co si dál v životě nepřejeme, nechceme!

Sedět u Ohně znamená umět být sám sebou, nebo i sám se sebou, přijímat se, zvědomovat si přítomnost – tady a teď. Odpovědně nahlížet do svých myšlenek, pocitů a svědomí. Pojďme se společně podpořit, motivovat a inspirovat ke zvědomění toho, co už dál v životě nepotřebujeme, nechceme. Sám jsem kdysi měl strach z ohně, nechal jsem ho jít.. A Vy?

Přijďte se k 🔥 do kruhu podělit, jak jste prošli smířením. Přijďte si vyměnit zkušenosti, třeba zjistíme, že “něco” co jsme si přáli aby odešlo, tady stále číhá..

Večerem provází: Emil Melichar Výborný

Přijďte se naladit na to co chcete aby od Vás odešlo 14. 4. v 17:45 do parku na Solidaritě, ulice Brigádníků, Strašnice   -(tram Zborov-Strašnické divadlo)   50.0743331N, 14.5000911E 

Budeme stát/sedět okolo ohně, meditovat, sdílet. Vybírejte vhodné oblečení a nějakou deku na sezení k ohni, lavičky tam jsou.

Na tomto ohni nebudeme připravovat nic k jídlu. Konec očekáváme okolo 21h.

Prosím, pejsky nechte doma, přijďte včas a vypněte mobil. Ohňová setkání jsou pojata jako kruhová, proto není možné narušovat rozběhlý kruh pozdním příchodem, drnčícím telefonem či halekáním na pejska!

Cena: 300,-/osoba

Přihlášení: Není potřeba se hlásit, prostě přijďte.