Ženská potní chýše 1. června

NAŠE ŽENSKÉ PROMĚNY

Možná jsi to taky zažila, cítila jsi, že potřebuješ vydechnout, obejmout, podpořit, posílit.

Něco v Tobě volá o vědomou rekapitulaci, o uznání již ušlé cesty, o sdílení radosti z proměny, o sdílení nového životního ROZHODNUTÍ.

Máme tady pro Tebe právě takovou podporu, svoláváme ženy, které touto dobou touží po změně, po uznání hlubším, než slavnostní přípitek, po radostné oslavě sebe sama a znovuzrození, přijeď 1.6. 2024 a prožij společně se čtyřmi živly v lůně přírody rituál POTNÍ CHÝŠE, tentokrát pouze pro ženský kruh.

Naladíme se na to, jaká období už jsme ve svých životech zvládly projít, co nás posílilo, za co děkujeme, co naopak nesloužilo a co odevzdáváme a dál už si nést nechceme. Vytvoříme pole vděčnosti, měkkosti, ale i síly, která nás ponese dál.

Příroda sama, oheň, voda, země, vzduch – to jsou ti průvodci, kteří se stávají laskavými léčivými spolupracovníky v procesu. Ponorem do těchto zákoutí vás doprovodí Pavla Sakařová s laskavou podporou dvou zkušených ohnivých mužů z týmu potni-chyse.cz.

Bližší informace na tel.: 602 956 740

Potní chýše je rituál převzatý od původních obyvatel severní Ameriky. Dokáže být velice silným obřadem čištění na všech úrovních. Pročišťuje tělo, mysl, srdce, duši i ducha. Pomáhá nám se zvědoměním našeho aktuálního stavu i orientací na to, co si do i od života přejeme. Pokud s námi na potní chýši pojedete poprvé, přečtěte si, jak potní chýše probíhá.

Kdy?

V sobotu 1. června od 9:30 hodin. Potní chýše se neřídí se pevným časovým harmonogramem a tak konec očekávej do setmění.

Kde?

V areálu Lesní školky v Mokrovratech. Místo na mapě je označeno zde. Máme k dispozici zázemí v podobě Jurty (kde se dá ve spacáku přenocovat za 250 Kč).

Co s sebou?

Oblečení do potní chýše: dlouhé šaty nebo sukně a tričko (zakrytá od ramen pod kolena). Vše z přírodních materiálů, např. bavlna. Hodí se také dva ručníky, jeden do potní chýše a druhý na osušení.
Dále také oblečení, které se případně může ušpinit, trochu jídla na oběd či svačinu (před obřadem je dobré jíst jen lehce). Po rituálu pak probíhá společná hostina z dobrot, které uvaříme a nebo přivezeme. Vítány jsou ovoce, ořechy nebo něco, co sami připravíme.

Co je ještě dobré vědět?

Pokud trpíte nějakými zdravotními či psychickými problémy, konzultujte s námi prosím svou účast předem.
Před obřadem je dobré po 4 dny nepít alkohol, neužívat omamné látky a pokud možno se vyhnout i sexu.
Pokud chcete dosáhnout většího účinku, můžete se před obřadem postit. Do potní chýše se vstupuje nalačno nebo jen po lehčím jídle.
Potní chýše se v „našem“ podání může účastnit i žena v menstruačním období – je však potřeba dodržet důležitá opatření a pravidla – proto se prosím zmiňte před obřadem průvodcům.

Jaká je cena?

Cena se skládá ze dvou částí:

Odměna průvodcům: 600 Kč/osoba

Náklady na provoz potní chýše: 400 Kč/osoba

Přihlášení

Přihlaste se prosím vyplněním formuláře níže.

    Odesláním formuláře vyjadřujete souhlas s obchodními podmínkami.
    Potvrzení rezervace Vám zašleme během krátké doby po odeslání rezervace.